Новини з будівництва ЖК «Абрикосовий» у вересні 2019 року

Новини з будівництва ЖК «Абрикосовий» у вересні 2019 року

ЖК «Абрикосовий» зводять на перетині вулиць Абрикосової і Жулянської, які знаходяться в Голосіївському районі столиці. Найближча станція метро «Теремки» — в 15-ти хвилинах ходьби.

Як розповіли в холдингової компанії «Київміськбуд», на будмайданчику за планом ведуться наступні роботи:

  • монтаж вертикальних елементів в будинку №1;
  • облаштування ростверку будинку №2;
  • облаштування котловану майбутнього новобудови №3.

Нагадаємо, що ЖК «Абрикосовий» відноситься до нерухомості комфорт-класу. За проектом забудови заплановано зведення трьох 26-поверхових новобудов. Будівництво будинків ведеться за монолітно-каркасною технологією. Стіни з газобетону утеплять мінеральною ватою і обштукатурять по системі «мокрий фасад». Для міжквартирних і міжкімнатних перегородок буде використаний цегла і керамзитобетонні блоки.

Забудовник повідомив, що на поточний момент інвесторам доступні одно-, дво- і трикімнатні квартири площею від 36 до 75 кв. м. Також до продажу представлено дворівневе житло площею 73, 113 і 147 кв. м, де заплановано дві, три або чотири кімнати. Дізнатися більше про пропонуєму нерухомість можна у відділі продажів по телефону: 38 (044) 379 46 97.

У новобудовах запроектовано 690 квартир, по 10 — на типовому поверсі. Забудовник зазначає, що крім зручного планування житла, перевагою комплексу стане його локація. У пішому доступі до станції метро «Теремки» та Одеська площа, звідки курсують маршрутні таксі в сторону столичного масиву Академмістечко, центр міста і передмістя.

Обговорити характеристики і особливості проекту, а також стежити за ходом будівництва можна на форумі ЖК «Абрикосовий».

Будівництво ЖК «Абрикосовий» станом на кінець вересня 2019 року
Будівництво ЖК «Абрикосовий» станом на кінець вересня 2019 року

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *