Концепція видання «Огляд новобудов та вторинного ринку нерухомості»

«Огляд новобудов та вторинного ринку нерухомості» — це інформаційне видання, яке представляє весь спектр пропозицій ринку нерухомості в Києві, області та регіонах України. Якісна інформація про кожен об’єкт і компанії-ріелторів, великі кольорові фотографії, проста система навігації — все це дозволяє створити простір для насиченого і змістовного діалогу сторін, зацікавлених в купівлі-продажу об’єктів нерухомості. Це єдине видання, безпосередньо звернене до українських інвесторів і має вплив на українські агентства нерухомості.

Місія видання «Огляд новобудов»

Допомогти споживачеві зорієнтуватися на ринку нерухомості та запросити на обговорення на форумы новобудов https://gitlo.in.ua. Давати корисні та практичні поради, щоб кожен міг укласти угоди з нерухомістю з максимальною вигодою і комфортом. Читачі отримують можливість стати учасниками світських заходів Києва та України, дізнатися про ексклюзивні товари і послуги, до яких належить не тільки елітна нерухомість, а й літаки, яхти, автомобілі, ювелірні вироби і годинники, одяг і аксесуари, а також послуги, пов’язані з подорожами , фінансами і будь-якими захопленнями. Видання про нерухомість вирішує завдання підтримки комунікації з аудиторією, зацікавленою в інвестуванні в нерухомість в Україні і за кордоном.
Широке коло спілкування і ділові зв’язки дозволяють нам пропонувати увазі читачів ексклюзивні інтерв’ю з самими знаковими представниками еліти суспільства.
Видання про нерухомість вирішує завдання підтримки комунікації з заможної аудиторією, зацікавленою в інвестуванні в нерухомість в Україні і за кордоном.

Для зручності читачів всі матеріали згруповані за наступними темами

Апартаменти

Розділ, що розповідає про пропозиції на ринку міської нерухомості, нових проектах забудови, розвитку інфраструктури, купівельні переваги. Інформує читачів про новини в області індивідуального стилю оформлення внутрішнього простору квартир, декору, тенденції моди.

Земля

Розділ, який інформує про ринок земельних ділянок, а також про розвиток інфраструктури прилеглих територій.

Заміська нерухомість

Розділ, що оповідає про ринок дорогої заміської нерухомості, купівельні переваги, про новини в галузі архітектури та ландшафтного дизайну. У ньому дається всебічний аналіз тенденцій розвитку сегмента елітних будинків.

Закордонна нерухомість

Розділ про ринок нерухомості за кордоном. У ньому публікуються матеріали про сучасні тенденції розвитку ринку, в т.ч. географічних перевагах покупців, а також рекомендації експертів з питань законодавства і місцевого оподаткування.

Котеджні містечка

Розділ, який інформує про ринок існуючих котеджних містечок і нових проектів котеджної забудови на найвимогливіший смак.